Anasayfa / Haber / Pazar'da Yaya Geçidi Yeniden Düzenleniyor
Pazar'da Yaya Geçidi Yeniden Düzenleniyor

Pazar'da Yaya Geçidi Yeniden Düzenleniyor

Rize'nin Pazar ilçesinde kazalara sebebiyet verdiği gerekçesiyle tepkilere yol açan yaya geçidinde yeniden düzenleme yapılıyor.

Bir süre önce Pazar'da Hamidiye bölgesinde hastane ve adalet sarayı yakınında bulunan yaya geçidinin kazalara davetiye çıkardığını belirterek düzenlenmesini isteyen Pazar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Yüksel, bu girişimi ses getirdi ve çalışmalar başladı.

Sosyal medyanın ne kadar etkili olduğunu bir kere daha gördüklerini belirten Yüksel, "Defalarca buranın düzelmesi gerektiğini halkımızın buna layık olmadığını dile getirdik. Son çare olarak sosyal medyayı konu hakkında haber yapması için çağırdık. Ve bugün gelinen noktada çalışmalar tam hız devam ediyor ve daha da güzelleşecek.” dedi

Yaya geçidinin yanında acil bir şekilde sinyalizasyon çalışmasının da yapılması gerektiğini belirten Yüksel, "Bizim daha önceki yaya geçidine ait fotoğrafları ve yeni düzenlenmesi yapılmakta olan yer için fotoğrafları paylaştık, aradaki farkı herkes anlayacaktır. Bizim halkımız bunlara layık değil, en iyisine en güzeline layıktır. Bu yüzden güzel yapılan işleri hep destekleyip, olumsuz yanlarının ise karşısın da durarak düzelmesi için çalışacağız" diye konuştu.

Yüksel, son olarak konuyu kamuoyuna taşıyan basın mensupları ve vatandaşlara teşekkür etti.

Haber: Abdullah Uzun