Rize Hava Durumu Raporu: 30 Mayıs 2024

Rize'de bugün hava durumu, parçalı bulutlu ve yağmur ihtimali ile dikkat çekiyor. Meteorolojiden alınan bilgilere göre, beklenen en yüksek sıcaklık 24°C, en düşük hava sıcaklığı ise 19°C olacak. Yağış olasılığı ise %49 civarında seyrediyor.

Bugün Rize'de rüzgâr genellikle sakin olacak, bu nedenle hissedilen sıcaklığın 29°C civarında olması bekleniyor. Gökyüzündeki bulutların yoğunluğu %38 oranında olacak ve görüş uzaklığı yaklaşık olarak 16 km olarak tahmin ediliyor.

Nem oranı %78 civarında beklenirken, çiy noktası 18°C ve basınç değeri 1012 mb olacak. Bu hava koşulları, dışarıda vakit geçirmek isteyenler için zaman zaman rahatsız edici olabilse de, genel olarak ılıman bir gün yaşanacak.

3 Haziran Pazartesi günü Rize ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Rize genelinde hava durumu 3 Haziran Pazartesi günü Rize ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Rize genelinde hava durumu

Önümüzdeki hafta boyunca ise Rize'de en yüksek sıcaklık 27°C, en düşük sıcaklık ise 18°C civarında olacak. Bu bilgiler ışığında, önümüzdeki günlerde hava durumunu takip etmeye devam etmekte fayda var.

Herkese keyifli ve sağlıklı bir gün dileriz!

Editör: EDİTÖR -2