Uyarı: 9 Mayıs 2024 Perşembe Günü Yoğun Sağanak Yağmur Bekleniyor

Bursa'da hava durumuyla ilgili yapılan uyarıya göre, 9 Mayıs 2024 Perşembe günü yoğun sağanak yağmur bekleniyor. Vatandaşların bu olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

Bugün ise Bursa'da hava durumu parçalı bulutlu olacak. Meteoroloji yetkililerine göre, günün en yüksek sıcaklığı 26°C, en düşük hava sıcaklığı ise 7°C olacak.

23 Mayıs Perşembe günü Rize ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Rize genelinde hava durumu 23 Mayıs Perşembe günü Rize ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Rize genelinde hava durumu

Hava durumu uzmanlarına göre, Bursa'da bugün yağışlı olma olasılığı düşük. Yağış olasılığı %0 civarında.

Rüzgâr genellikle sakin olacak ve hissedilen sıcaklık 27°C civarında olması bekleniyor. Gökyüzündeki bulutların yoğunluğu ise %10 seviyesinde olacak.

Görüş uzaklığı tahmini 24 km olarak belirlenirken, nem oranının %55, çiy noktasının ise 11°C olması bekleniyor. Hava basıncı ise 1017 mb olarak ölçülecek.

Bursa'da yaşayan vatandaşlar, bugünkü hava durumunu dikkate alarak günlük aktivitelerini planlayabilirler. Yoğun yağmur uyarısı nedeniyle 9 Mayıs Perşembe günü için gerekli tedbirleri almak önemli.