24 Mayıs Cuma günü Rize ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Rize genelinde hava durumu 24 Mayıs Cuma günü Rize ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Rize genelinde hava durumu

Rize'de Yarın Hava Durumu: Hafif Yağmurlu, Sıcaklık 15-20 Derece Arası

Rize'de yarın hava durumu sabah saatlerinden itibaren hafif yağmurlu olacak. Meteoroloji tarafından yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde hava 15°C olacak. Gün ortasında hava hafif yağmurlu olarak devam edecek ve sıcaklık 20°C'ye kadar yükselecek. Akşam saatlerinde ise hava yine hafif yağmurlu olacak ve sıcaklık 17°C seviyelerine inecek. Gece saatlerinde de yağmur devam edecek ve sıcaklık 16°C olarak ölçülecek.

Önümüzdeki hafta ise Rize'de sıcaklık beklenen en yüksek seviye 24 derece olacak. En düşük sıcaklık ise 11°C olarak tahmin ediliyor. Bu durumda, Rize'de hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyredecek gibi görünüyor.

Hava durumunda yaşanabilecek olası değişiklikler için meteoroloji raporlarını takip etmekte fayda var. Günlük hava durumu bilgileri ve önümüzdeki günlerin tahminleri için ilgili kaynakları düzenli olarak kontrol etmek önemli olacaktır.