Erzincan'da Parçalı Bulutlu Hava Bekleniyor: Geceleyin Don Riski Var

Bugün Erzincan'da hava durumu raporuna göre, parçalı bulutlu bir gün geçirilmesi bekleniyor. Geceleyin don riski olduğu uyarısında bulunan meteoroloji yetkilileri, Erzincan'ın bugünkü hava sıcaklığının 21°C'ye kadar çıkacağını tahmin ediyorlar. Ancak, hissedilen sıcaklık 15°C olarak öngörülüyor.

21 Nisan Pazar günü Şırnak ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Şırnak genelinde hava durumu 21 Nisan Pazar günü Şırnak ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Şırnak genelinde hava durumu

Rüzgârın genellikle sakin olması beklenirken, yağış ihtimali düşük seviyelerde. Erzincan'ın bugünkü yağış ihtimali tahmini %5 seviyelerinde. Tahmini nem oranının %55 olacağı, çiy noktasının 0°C ve basınç değerinin 1022 mb olacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji uzmanları, halkın geceleyin don riskine karşı dikkatli olmalarını ve bitkilere zarar vermemek için gerekli önlemleri almalarını öneriyorlar.

Erzincanlılar, gün boyunca parçalı bulutlu hava koşullarına hazırlıklı olmalı ve geceleyin don riskine karşı önlemlerini almalıdır.