Bayburt'ta Bugün Hava Durumu: Parçalı Bulutlu ve Don Riski

21 Nisan Pazar günü Zonguldak ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Zonguldak genelinde hava durumu 21 Nisan Pazar günü Zonguldak ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Zonguldak genelinde hava durumu

Bayburt'ta bugün hava durumu, parçalı bulutlu bir günü işaret ediyor. Ancak, gece saatlerinde don riski bulunuyor. Meteoroloji yetkililerine göre, şehirde beklenen en yüksek sıcaklık 16°C, en düşük sıcaklık ise -4°C olacak.

Havanın yağışlı olma olasılığı %10 civarında görünüyor. Rüzgârın genellikle hafif esintili olması bekleniyor, bu nedenle hissedilen sıcaklığın 15°C civarında olması tahmin ediliyor. Gökyüzündeki bulut yoğunluğunun %0 olması beklenirken, görüş uzaklığının yaklaşık olarak 16 km olacağı tahmin ediliyor.

Bayburt'un nem oranı bugün %36 civarında olacak. Çiy noktasının -4°C ve basınç değerinin 1018 mb olması bekleniyor.

Bayburtlular, parçalı bulutlu ve don riskli bir gün geçirecekleri için dışarıda vakit geçirirken dikkatli olmalılar. Özellikle gece saatlerinde don riskine karşı önlem almaları önemlidir. Hava durumu şartlarına uygun giyinmeyi ve gerektiğinde evlerinde kalmayı tercih etmeleri öneriliyor.