Çorum'da Bugün Hava Durumu: Parçalı Bulutlu ve Rüzgarlı

Çorum'da bugün hava durumu parçalı bulutlu olacak ve rüzgarlı bir gün geçirebiliriz. Meteoroloji raporlarına göre, şehirde en yüksek sıcaklık 25°C, en düşük sıcaklık ise 8°C olarak öngörülüyor.

Havanın yağışlı olma olasılığı %10 civarında. Rüzgâr genellikle sakin olacak ancak zaman zaman hafif esintiler hissedilebilir. Bu durumda hissedilen sıcaklığın 18°C civarında olması bekleniyor. Gökyüzündeki bulutların yoğunluğu ise %91 oranında olacak.

Bugünkü hava şartlarında görüş uzaklığı yaklaşık olarak 24 km olarak tahmin ediliyor. Çorum'un nem oranı %64 civarında beklenirken, çiy noktası 7°C ve basınç değerinin 1011 mb olması bekleniyor.

14 Nisan Pazar günü Yozgat ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Yozgat genelinde hava durumu 14 Nisan Pazar günü Yozgat ve ilçelerinde hava nasıl olacak ? Yozgat genelinde hava durumu

Çorum'da yaşayanlar, bugün dışarı çıkarken hafif rüzgarın etkisini göz önünde bulundurarak giyinmeyi tercih edebilirler. Ayrıca, güneş gözlüğü ve şemsiye gibi güneş koruyucu ekipmanları yanlarında bulundurmaları önerilir.