Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı ve eşi Selim Yiğitbaşı, koruyucu aile Levent ile Feride Baş çiftini ziyaret etti. Ziyaret sırasında çocuklarla yakından ilgilenen Vali Yiğitbaşı, çiftle duygusal anlar yaşadı. Koruyucu aile ziyaretinde konuşan Yiğitbaşı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nün sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımların önemine vurgu yaparak, toplumda duyarlılığın artmasının önemine dikkat çekti. Yiğitbaşı, "Bazı çocuklar annelerinin kalbinden doğar" sözleriyle duygularını dile getirdi.

Ziyaretin sonunda Vali Yiğitbaşı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'ın gönderdiği tebrik kartını koruyucu aile Baş çiftine takdim etti. Baş çifti de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

ANKARA - Vakıflar Genel Müdürlüğü "Emutullah Hanım Vakfı"nın gelirleriyle 81 ilde aşure dağıttı ANKARA - Vakıflar Genel Müdürlüğü "Emutullah Hanım Vakfı"nın gelirleriyle 81 ilde aşure dağıttı

Bu ziyaret, koruyucu ailelere verilen önemin bir göstergesi olarak değerlendirilirken, toplumsal duyarlılığın artırılması adına önemli bir adım olarak nitelendirildi.

Kaynak: aavideo