Arka Sokaklar'ın Heyecan Dolu Yeni Bölümünde Örgüt Tehlikesi! Selin Kaçırıldı

İstanbul'un sokaklarında geçen olay dolu hikayeleriyle izleyicileri ekranlara kilitleyen "Arka Sokaklar"ın 675. bölümünün heyecan dolu fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde örgüt, ekip üyelerinden Selin'i kaçırıyor, işler iyice karışıyor.

Polislerin aile yaşamlarını ve İstanbul sokaklarında yaşadıkları maceraları konu alan dizide, bu sefer de örgüt Selin'i hedef alıyor. Mesut'a düşmanlık besleyen örgüt, Selin'i kaçırarak ekip üyelerini derinden sarsıyor. Selin'in kaçırıldığı haberi üzerine Rıza Baba, Mesut ve ekibi büyük bir şok yaşarken, Mesut'un Selin'i kurtarmak için nasıl bir mücadele vereceği merak konusu oldu.

Dizinin genel hikayesi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görev yapan özel bir ekip etrafında dönüyor. Görevleri sırasında çeşitli insan hikayeleriyle karşılaşan ekip, zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan olaylarla karşılaşıyor. Bu hikayelerde deneyimli İstanbul Emniyet Müdürü Rıza Soylu (Zafer Ergin) ekibin yol göstericisi olurken, genç üyelere de deneyimlerini aktarıyor.

Oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Hasan Denizyaran, Oğuz Peçe, Sinem Reyhan Kıroğlu, Cansu Fırıncı, Tunç Oğuz, Nazlı Tosunoğlu, Hülya Kalebayır, Ali Haydar Çataltepe, Can Başak, Gaye Gürsel, Elvan Dişli, Perihan Ünlücan, Ece Aydemir, Gizem Terzi, Ecem Öz, Kerimhan Duman, Furkan Göksel, Onurcan Sesli, Ada Baykan, Efe Günay, Elçim Atamgüç, Gizem Birdan, Murat Yeşil, Garip Kont ve Mustafa Üstündağ gibi başarılı isimler yer alıyor.

Divane Gönlüm 5. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada! Divane Gönlüm 5. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada!

Yeni bölüm heyecanla beklenirken, örgütün Selin'i ne amaçla kaçırdığı ve ekip üyelerini nasıl bir mücadele beklediği ise merakla bekleniyor.