"Ateş Kuşları" Yeni Bölümüyle Cuma Akşamı #atv'de İzleyiciyle Buluşuyor!

Kızılcık Şerbeti 59. Yeni Bölümde dram ve gerilim bir arada! Kızılcık Şerbeti 59. Yeni Bölümde dram ve gerilim bir arada!

Heyecanla beklenen dizi "Ateş Kuşları", her Cuma akşamı izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Bozdağ Film yapımı olan dizi, Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığında ekrana geliyor ve izleyicilere nefes kesen bir hikaye sunuyor.

İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Saygın Soysal, Emin Gürsoy, Gonca Cilasun, Şahin Çelik, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Ali Önsöz, Ergül Miray Şahin, Naz Sayıner, Kaan Sevi, Gökçem Çoban, Umut İnan ve diğer birçok yetenekli oyuncunun yer aldığı dizinin yeni bölümü, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Dizi, İlayda Alişan'ın canlandırdığı Gülayşe'nin önderliğindeki Ateş Kuşları'nın serüvenini anlatıyor. Güçlü ve kararlı karakterlerin yer aldığı bu hikaye, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu İsa Yıldız, Ayça Mutlugil, Serdar Oğuz, Zeynep Uzma ve Mahmut Bora Erdem kaleme alıyor.

"Ateş Kuşları"nın yeni bölümü, heyecan dolu sahneleriyle, sürpriz gelişmeleriyle ve dopdolu bir atmosferiyle Cuma akşamı saat 20.00'de #atv ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Dizi tutkunları, "Ateş Kuşları"nın heyecan dolu macerasını kaçırmamak için Cuma akşamlarını #atv ekranlarına ayırmayı unutmamalı!