Leyla, Ömer'in vurulmasıyla büyük bir çaresizlik içinde karnındaki çocuğu ve kaderiyle baş başa kalırken, Cezayir onları kurtarmak için zamana karşı bir yarışa girişir. Leyla ve Ömer'in durumu herkesin merak konusu olurken, Cezayir ise yaptıklarının bedelini ödetmek için Gedikali'nin peşine düşer.

Behçet, paralarını ele geçirerek Cezayir'e ağır bir darbe vurduğunu düşünür ancak ikili bir kez daha karşı karşıya geldiğinde, Cezayir'in Behçet'e vereceği karşılık herkesi şaşırtır. Cezayir'in oğlunu kurtarmasının ardından Müfit, Erman'a meydan okuyarak masayı dağıtırken, Taziyev'in namlusundan çıkan kurşun ise olayların seyrini tamamen değiştirir ve bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Heyecan dolu anların yaşandığı "Ben Bu Cihana Sığmazam"ın 62. bölümü, izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Leyla ve Ömer'in kaderi belirsizliğini korurken, Cezayir ve Gedikali arasındaki çatışma dorukta yaşanacak.

Kan Çiçekleri 299. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada! Kan Çiçekleri 299. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada!

Başrollerini üstlenen oyuncuların etkileyici performanslarıyla dikkat çeken dizi, her hafta yeni heyecanlarla seyircilerini ekran başına çekmeye devam ediyor.