Sanatçı Karsu, 24 Temmuz’da İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde vereceği konser için biletlerini Biletinial üzerinden satışa çıkardı.

Biletinial’dan yapılan açıklamaya göre, caz, blues, pop, funk ve elektronik müziği modern tınılarla harmanlayan Karsu, bu yılın ilk ve tek Türkiye konseri ile İstanbul’a geliyor. Eğlenceli sahne performansı, duygusal şarkıları ve benzersiz yorumu ile izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak olan Karsu'nun performansı, müzikseverler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

Aktif müzik hayatına 16 yaşında başlayan Karsu, bugüne kadar Concertgebouw, North Sea Jazz Festival ve New York Carnegie Hall gibi önemli sahnelerde performans sergiledi. 2012 yılında "Y Kültür Sanat" etiketiyle ilk stüdyo albümü "Confession"ı yayımlayan sanatçı, 2015 yılında "Colors" albümünü Türkiye’de çıkardı. Bu iki albümdeki şarkıların neredeyse tamamının söz ve müziği Karsu’ya ait. Sanatçı, üç yıl süren çalışmanın ardından kendi adını taşıyan dördüncü albümü "Karsu"yu 10 Ekim 2019’da dinleyicileriyle buluşturdu.

BOLU - Yeşilay Genel Başkanı Mehmet Dinç'ten bağımlılıkla mücadele vurgusu BOLU - Yeşilay Genel Başkanı Mehmet Dinç'ten bağımlılıkla mücadele vurgusu

Karsu'nun müzikseverlere keyifli ve renkli bir gece yaşatacağı bu özel konserin biletleri, Biletinial'da satışa sunuldu. Kaçırılmayacak bu etkinlik için biletlerin hızla tükenmesi bekleniyor. Müzikseverler, Karsu'nun İstanbul konserinde bir araya gelerek bu eşsiz deneyimi paylaşma fırsatını yakalayacak.

Karsu'nun büyülü sahnesine tanık olmak ve müzik dolu bir akşam geçirmek isteyenler, biletlerini Biletinial üzerinden temin edebilirler.

Kaynak: aa