Bitexen Giresunspor, Trendyol 1. Lig'den küme düşerek gelecek sezon TFF 2. Lig'de mücadele edecek. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, teknik direktörlük görevi için Metin Aydın ile anlaşmaya varıldı ve Giresunspor Tesisleri'nde imza töreni düzenlendi.

Kulüp Başkanı Emin Eltuğral, Metin Aydın'ın Giresunspor'da şampiyonluk yaşamış tecrübeli bir futbol adamı olduğunu belirterek, teknik direktörlük teklifini koşulsuz kabul ettiği için memnuniyetini dile getirdi.

Teknik direktör Metin Aydın ise yuvaya dönmekten mutluluk duyduğunu belirterek, şu açıklamayı yaptı:

SAKARYA - Tai Chi Türkiye Şampiyonası Sakarya'da başladı SAKARYA - Tai Chi Türkiye Şampiyonası Sakarya'da başladı

"Başkanımız ve yönetim kurulumuz bana, 'Bizimle birlikte yürür müsün hocam?' dediklerinde, tereddütsüz olarak, para pul konuşmadan bu teklifi kabul ettim. Çünkü biz Giresunspor'un bir neferiyiz. Kulübümüzün içerisinde bulunduğu zorlu süreçten birlik ve beraberlikle çıkacağımıza inandığımız için buradayız. Hep birlikte hem yönetim hem camia hem de taraftarlarımızla takımımıza sahip çıkmamız, maddi ve manevi destek olmamız gerekiyor. Gerçek taraftarlarımızın bunu yapacağına inanıyoruz. Hiç hata yapmayanlar değil, asla teslim olmayanlar başarıya ulaşıyor. Bu sene tüm camia olarak mücadele edeceğiz ve başarılı olacağız."

Kaynak: aa