Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, Görevi Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras'tan Devraldı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, görevi Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Aras'tan devraldı. Mandalinci, Bodrum Adliyesi'nde mazbatasını teslim aldıktan sonra Ahmet Aras ile birlikte Bodrum Belediyesi'ne gelerek vatandaşlarla buluştu.

Karabük'te kuvvetli rüzgar hayatı olumsuz etkiledi Karabük'te kuvvetli rüzgar hayatı olumsuz etkiledi

Mandalinci ve Aras, Bodrum Belediyesi binası önünde alkışlarla karşılandı. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Mandalinci, yaptığı konuşmada, Bodrum'da güzel bir kampanya süreci geçirdiklerini ve gençlik enerjisiyle Bodrumlular için durmadan çalışacaklarını belirtti.

Önceki dönem Bodrum Belediye Başkanı ve şimdi Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ahmet Aras, Muğla ve Bodrum'da büyük bir başarı elde ettiklerini ifade ederek, seçim sürecinde kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Aras, bundan sonra Bodrum'a ve diğer ilçelere hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.

Konuşmaların ardından Mandalinci, Aras'tan belediye rozetini teslim aldı. Başkanlık makamında çeşitli hediyelerin verilmesinin ardından Bodrum Belediye Başkanlığı mührü Mandalinci'ye teslim edildi.