Ankara'da yaşanan trajik olayın ardından Hatay İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli komiser yardımcısı Veysel Ö, eşi ve 2 çocuğunu öldürdükten sonra intihar etti. Cenazeler, Yozgat'ın Aydıncık ilçesine bağlı Kazankaya köyüne getirildi ve toprağa verildi.

Salıpazarı Belediyesi ve Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı Salıpazarı Belediyesi ve Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

Olayın detaylarına göre, Hatay İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli komiser yardımcısı Veysel Ö, Ankara'daki ailesini ziyaret ettiği sırada henüz bilinmeyen bir nedenle eşiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından Veysel Ö, aynı silahla eşi ve 2 çocuğunu öldürdükten sonra intihar etti.

Cenazeler, Yozgat'ın Aydıncık ilçesine bağlı Kazankaya köyüne getirildi. Burada, komiser yardımcısı Veysel Ö. ile eşi ve çocuklarının cenaze namazları kılındı. Akşam vakti köy camisinde önce Veysel Ö'nün cenaze namazı kılınarak naaşı köy mezarlığında defnedildi. Bir saat sonra ise anne ve 2 çocuğunun cenaze namazı kılındı ve aynı köy mezarlığına defnedildi.

Olayın şokunu yaşayan aile ve yakınları, cenaze töreninde büyük üzüntü yaşadılar. İnceleme başlatan polis ekipleri, olayın detaylarını araştırmaya devam ediyor.