Artvin'de dereye düşen otomobildeki 2 kişi yaralandı Artvin'de dereye düşen otomobildeki 2 kişi yaralandı

Çorum’da Kent Park’ta bir doğum günü kutlaması sırasında çıkan kavgada, bir kişi arkadaşını bıçakla yaraladı ve ardından aynı bıçakla kendisini de yaraladı. Olay, doğum günü sevinciyle başlayan akşamın trajik bir şekilde sona ermesine neden oldu.

Kavganın Detayları

Alınan bilgilere göre, Kent Park'ta bir arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için bir araya gelen Hakan Y. (21) ile Eren H. (22) arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü ve Eren H., yanında bulunan bıçakla Hakan Y.'yi yaraladı.

Yaralıların Durumu

Bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Hakan Y., arkadaşları tarafından hızla kentteki bir özel hastaneye götürüldü. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen Hakan Y., acil olarak ameliyata alındı. Ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Hakan Y.'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Saldırgan da Yaralandı

Kavga sırasında kendi bıçağıyla elinden yaralanan Eren H., hastanedeki tedavisinin ardından polis tarafından gözaltına alındı. Eren H.'nin ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldüğü ve olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Kaynak: aa