Eyüpspor, yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdürüyor Eyüpspor, yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdürüyor

Kargı ve Osmancık ilçelerindeki vatandaşlar, Türkiye'nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Avusturya'yı yenerek çeyrek finale çıkmasını büyük bir coşkuyla kutladı.

Kargı'da Kutlama

Kargı Belediyesi tarafından Saat Kulesi Meydanı'na kurulan dev ekran ve ses sistemiyle bir araya gelen vatandaşlar, milli takım forması giyip ellerinde Türk bayraklarıyla maçı takip etti. Açık havada gerçekleşen izleme etkinliğine Kargı Kaymakamı Furkan Aksoy, Belediye Başkanı Hamit Dereli, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Murat Şimşek ve İlçe Emniyet Amiri Müjdat Kelle de katıldı. Maç boyunca alkışlar ve tezahüratlarla milli takıma destek veren vatandaşlar, Türkiye'nin zaferiyle büyük sevinç yaşadı.

Osmancık'ta Coşku Dorukta

Osmancık Belediyesi tarafından Yeni Kent Meydanı'na kurulan dev ekranda toplanan Osmancıklılar, ellerinde Türk bayraklarıyla maçı heyecanla izledi. Belediye Başkanı Ahmet Gelgör de vatandaşlarla birlikte maçı takip ederek, Türkiye'nin 2-1'lik zaferini coşkuyla kutladı. Osmancık halkı, birlik ve beraberlik içinde, milli takımın başarısını gururla paylaştı.

Kaynak: aa