Kanal 7 Ekranlarında Yepyeni Bir Hikaye Başlıyor: Divane Gönlüm

Kanal 7, izleyicilerine yepyeni bir aşk hikayesi sunmaya hazırlanıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi, “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle başlayan bu büyüleyici aşk öyküsü, izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Divane Gönlüm: Aşk ve Mücadele Dolu Bir Hikaye

Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi, Türkiye’de “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor. Nagin ve ablası, annelerinin vefatından sonra babaları tarafından terk edilmiş iki kardeştir. Nagin, evli olan ablasının yanında zor şartlarda yaşamak zorunda kalır. Eniştesi, ablasına karşı zalim ve kötü bir kocadır ve Nagin’i bir an önce evlendirip başından atmak ister. Ancak ablası, Nagin’in de kendisi gibi kötü birisiyle evlenip mutsuz olmasını istemez ve buna engel olmaya çalışır. Tüm bu zorluklara rağmen Nagin, iş aramaya devam eder ve bir otobüs firmasında hostes olarak işe başlar.

Sultan ve Nagin’in Kesişen Yolları

Hikayenin diğer tarafında ise başarılı bir iş adamı olan, sadece işine odaklanmış politikacı bir ailenin çocuğu Sultan vardır. Sultan, kendini beğenmiş, kaba davranışlarda bulunabilen ve açık sözlü birisidir. Amcası, Sultan’ın da tıpkı kendileri gibi politikaya girmesini ve kızıyla evlenmesini istemektedir. Sultan’ın kuzeni ona karşı sevgi beslese de Sultan, ne politikaya atılmaya ne de evlenmeye niyetlidir. Babasından kalan işleri devralmış ve tamamen işine odaklanmıştır.

Arka Sokaklar 679. Bölüm yayımlandı Tek Parça izle sadece burada ! Arka Sokaklar 679. Bölüm yayımlandı Tek Parça izle sadece burada !

Sultan, iş için toplantısına gitmeye çalışırken otobüste hosteslik yapan Nagin’i görür ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bir yanda sadece işine odaklanmış, para ve güç sahibi Sultan, diğer yanda yaşadığı yoksulluğa rağmen beyaz atlı prens hayalleri olmayan, evleneceği kişiden saygı, sevgi ve samimiyet bekleyen Nagin... Bu iki zıt karakterin yolları kesiştiğinde yaşanacaklar izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Divane Gönlüm ile Ekran Başında Olun

Nagin ve Sultan’ın aşk, mücadele ve sürprizlerle dolu hikayesi "Divane Gönlüm", Kanal 7’de izleyiciyle buluşuyor. İmkansız görünen aşkların ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bu hikayede, Nagin ve Sultan’ın yaşadığı duygusal anlar izleyenleri derinden etkileyecek.

Editör: Hüseyin KURU