DSİ Trabzon Bölge Müdürü Fatih Kişi, Rize'deki Taşkın Kontrol İnşaatlarını Denetledi
Devlet Su İşleri Trabzon Bölge Müdürü Fatih Kişi, Rize ilinde devam eden taşkın kontrol inşaatlarını yerinde incelemek üzere harekete geçti.
Kişi, Çayeli İlçesi'nde devam eden Aşıklar ve Şairler dereleri üzerindeki taşkın kontrol ve köprü inşaatlarını denetlerken, aynı zamanda Salarha Deresi üzerindeki yatırımların son durumunu da yerinde inceledi. Ardından Kalkandere İlçe Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz ile bir araya gelerek ilçe merkezindeki derelerde detaylı incelemelerde bulundu ve belediye başkanının taleplerini değerlendirdi.
İkizdere İlçesi'nde de incelemelerde bulunan Bölge Müdürü, burada Belediye Başkanı Abdi Ekşi ile birlikte ilçe merkezindeki dereleri kontrol etti ve başkanın taleplerini dinledi.
İncelemeler sırasında, Rize Şube Müdürü Kasım Kazdal ve mühendis personeller de Bölge Müdürü'ne eşlik etti.