Düzce Safari Off-Road Kulübü (DÜSOF) tarafından düzenlenen 32. Geleneksel Düzce Off-Road Şenlikleri, Gümüşova ilçesindeki özel parkurda renkli görüntülere sahne oldu. Türkiye'nin dört bir yanından 200 araç ve 400 sporcu, çamurlu ve engebeli etaplarda adrenalin dolu yarışlara katıldı.

26 Mayıs 2024 Saat 19:00'de!  Konyaspor vs Galatasaray Maçı: Sadece Burada Donmadan İzleyin! 26 Mayıs 2024 Saat 19:00'de! Konyaspor vs Galatasaray Maçı: Sadece Burada Donmadan İzleyin!

Yarışların son gününde, sporcular büyük motor hacmi ve tam donanımlı araçlarıyla zorlu parkuru geçmeye çalıştılar. Seyirciler ise araçların çamura saplandığı su havuzlarından çıkma mücadelesini heyecanla izlediler.

DÜSOF Başkanı Mehmet Albayrak, yaptığı açıklamada, yarışmanın son gününde keyifli ve heyecan dolu mücadeleler yaşandığını belirtti. Albayrak, "Şunu gururla söyleyebiliriz ki, Düzce'de dünya rekoru kırdık. Dünyada böyle bir off-road etkinliği yok, bu kadar kalabalık bir organizasyon yok. Alanda 1500'e yakın araç var. Yollar komple kapandı, alana giriş mümkün değil. Bizim için mutluluk verici bir organizasyon oldu." dedi.

Albayrak, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda da güzel bir organizasyon yapmak istediklerini belirterek sözlerine son verdi.