A101 14 Nisan 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu Detaylı İnceleme A101 14 Nisan 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu Detaylı İnceleme

Edirne'de Polis Haftası Etkinlikleri Kapsamında Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Edirne'de Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yılı dolayısıyla düzenlenen turnuva ve yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ve personele ödülleri, düzenlenen törenle takdim edildi.

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında gerçekleştirilen törende konuşan İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun, Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Teşkilatın kuruluş yılında moral ve motivasyonu arttırmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlediklerini ifade eden Karaburun, bu etkinliklerin polis ve toplum arasındaki bağları güçlendirmeyi hedeflediğini vurguladı.

Karaburun, "Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize polis sevgisini aşılamayı, polis ile bağlarını güçlendirmeyi, devlete güven duygusunu geliştirmelerini sağlamayı arzu ediyoruz. Onların güvenliği için gece-gündüz çalışıyoruz." dedi.

Törende, İl Emniyet Müdürlüğü personeli arasında düzenlenen masa tenisi turnuvasının final seti yapıldı. Finalde Polis memurları Erkan Denizmen ile Hasan Batıkan Kiriş arasındaki mücadelede galip gelen Erkan Denizmen oldu. Dereceye giren personele ve öğrencilere ödülleri takdim edilirken, program resim sergisinin gezilmesi ve öğrencilerin polis memurları ve araçlarla fotoğraf çektirmesiyle sona erdi.

Törene, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Edirne Barosu Başkanı Gökhan Karakoç, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Ali Büber, Vali Yunus Sezer'in eşi Canan Sezer, kurum müdürleri ve emniyet personeli katıldı.