Sur Yapı'dan yeni konut kampanyası Sur Yapı'dan yeni konut kampanyası

eLogo, SAP ile uyumlu yeni e-Dönüşüm paketini hizmete sundu. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Document and Reporting Compliance (DRC) ürünü lisansına sahip müşteriler, eLogo hesaplarını aktive ederek e-Belgelerini mevzuata uygun bir şekilde Gelir İdaresi Başkanlığı'na iletebiliyor. Bu yenilikle, kullanıcılar tek ekrandan tüm süreçleri yönetebilir ve muhasebesel akışları tamamlayabilir hale geliyor.

eLogo'nun bu yeni ürünü, global müşterilerin tüm lokasyonlarında aynı ürünü kullanarak e-Belgelerini oluşturmasına olanak tanıyor. Yasal raporlamalarını küresel olarak yönetirken, uyumluluklarını optimize edip verimliliklerini artırabiliyorlar. eLogo ve SAP'nin global teknik kadrosu ile gerçekleştirilen DRC entegrasyonu sayesinde ürün, en güncel mevzuatlarla uyumlu olarak çalışıyor.

eLogo Genel Müdürü Başak Kural, eLogo olarak 200'den fazla yazılımla entegrasyonlarının bulunduğunu belirtti. Kural, "Geliştirdiğimiz entegrasyon sayesinde SAP ekosistemindeki kullanıcılara daha verimli ve gelişmiş bir deneyim sunuyoruz." değerlendirmesinde bulundu. Ayrıca, DRC lisansına sahip kullanıcılarının ürün içerisinden e-Dönüşüm hizmetlerinden kolayca yararlanabildiğini vurgulayan Kural, "Globalde yoğun olarak kullanılan DRC ürünüyle entegrasyonu sağlayarak, yereldeki müşterilerimizin yanı sıra global çapta faaliyet gösteren müşteri segmentinde de büyümemizi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.

Bu yeni e-Dönüşüm paketi ile eLogo, SAP kullanıcılarına uyumluluk ve verimlilik konusunda önemli avantajlar sunuyor. SAP ile sağlanan bu güçlü entegrasyon, müşterilerin iş süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetmelerine olanak tanırken, eLogo'nun küresel pazarda daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmasını sağlıyor.

Kaynak: aa