Kanal 7'nin Yeni Dizisi "Esaret", İntikam ve Aşkın Yolculuğuna Başlıyor!

Kanal 7 ekranlarında izleyicileri büyüleyecek bir yeni dizi başlıyor: "Esaret". Cenk Torun ve Mahassine Merabet'in başrollerini paylaştığı dizi, kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Orhun ile günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır Hira'nın hikayesini ekrana taşıyacak.

Demirhanlı Konağı, kudretli Orhun Demirhanlı'nın ikiz kız kardeşiyle ilgili acı bir haberle sarsılır. Kız kardeşi, görev için gittiği Afrika'da korkunç bir cinayete kurban gider. Bu acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar ve yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam eder. Ancak, dönüş yolunda yanında kor bir ateş taşırken bir de köle bir kız olan Hira ile karşılaşır. Bu buluşma, Orhun'un hayatında yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.

"Esaret", farklı hikayesiyle dikkat çekiyor. İstanbul'un çarpıcı atmosferinde geçen bu hikaye, kaderin çöl rüzgarlarını İstanbul'a kadar sürüklediği bir mağrur ile bir mağdurun aynı yolda buluşmasını anlatıyor. Artık "esaret" başlamıştır ve izleyiciler, her gün Kanal 7'de bu büyüleyici hikayenin yeni bölümlerini heyecanla izleyecekler.

Doğa Koleji Ortaokul Rehberlik Bölüm Başkanı Gülşen Aksu, Öğrencilere LGS Tavsiyelerinde Bulundu Doğa Koleji Ortaokul Rehberlik Bölüm Başkanı Gülşen Aksu, Öğrencilere LGS Tavsiyelerinde Bulundu

Dizi, izleyicilerini intikam ve aşkın düellosuyla büyülemeye hazırlanıyor. "Esaret" her gün hafta içi Kanal 7'de ekranlardaki yerini alacak.