Kanal 7'nin Yeni Serüveni "Esaret" Başlıyor!

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi "Esaret", 352. bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Başrollerinde ünlü oyuncu Cenk Torun ve güzelliğiyle dikkatleri çeken Mahassine Merabet’in yer aldığı "Esaret", intikam ve aşkın iç içe geçtiği sürükleyici hikayesiyle dikkat çekiyor.

İntikam ve Aşkın Düellosu: Orhun ve Hira

"Esaret", Demirhanlı ailesinin kudretli veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşamış olan Hira’nın intikam dolu aşk hikayesini konu alıyor. Bir yanda kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Orhun, diğer yanda günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır Hira, izleyicilere duygu dolu anlar yaşatacak.

Acı Haberle Sarsılan Demirhanlı Konağı

Dizi, Demirhanlı Konağı’nın acı bir haberle sarsılmasıyla başlıyor. Ailenin lideri Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için Afrika’ya giden Orhun, burada acı gerçekle yüzleşir ve kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken yanında köle bir kız olan Hira’yı da getirir. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı...

Bolu'nun Gölcük Tabiat Parkı Hafta Sonu Tatilcilerinin Gözdesi Oldu Bolu'nun Gölcük Tabiat Parkı Hafta Sonu Tatilcilerinin Gözdesi Oldu

Esaret Başlıyor

Orhun’un içindeki intikam ateşi ve Hira’nın masumiyeti, İstanbul’a kadar uzanan kader rüzgârlarında birleşir. Mağrur Orhun ve mağdur Hira’nın yolları artık birdir ve ‘esaret’ başlamıştır bir kere. İntikam ve aşkın düellosu, izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Esaret 352. Bölümde Neler Olacak?

  1. bölümde, Orhun’un intikam planları ve Hira’nın çaresizliği, dizinin heyecanını doruklara çıkaracak. Orhun’un içindeki intikam ateşi daha da alevlenirken, Hira’nın kendine biçilen role karşı duruşu, ikilinin arasındaki gerilimi artıracak. Demirhanlı Konağı’nda yaşanacak sürpriz gelişmeler ve beklenmedik olaylar, izleyicileri soluksuz bırakacak.

Kanal 7’de Yeni Bir Heyecan

"Esaret", farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Kanal 7 izleyicisini ekrana kilitlemeye geliyor. Hafta içi her gün yayınlanacak olan bu etkileyici dizi, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

"Esaret" Dizisini Kaçırmayın!

İntikam ve aşkın düellosu, Orhun ve Hira’nın sürükleyici hikayesiyle "Esaret", hafta içi her gün Kanal 7’de izleyicisiyle buluşuyor. Bu büyüleyici hikayeyi kaçırmamak için her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında yerinizi alın!

Editör: Hüseyin KURU