Tokat’ın cadde ve sokak temizliği kadın işçilere emanet Tokat’ın cadde ve sokak temizliği kadın işçilere emanet

Eskişehir, Türkiye - Eskişehir’de yaşanan gasp olayları kentte büyük bir panik yarattı. Önce bir taksiyi, ardından başka bir otomobili bıçakla gasp eden şüpheli Kaan Ali E. (24), polis ekiplerinin hızlı müdahalesi sonucu yakalandı.

Olay, Tunalı Mahallesi Gaffar Okan Caddesi'nde 26 T 0023 plakalı bir taksiyi durduran Kaan Ali E.'nin bıçak tehdidiyle taksiyi gasp etmesiyle başladı. Taksici durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Bunun üzerine Eskişehir İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar'ın talimatıyla kent genelindeki tüm polis ekipleri, şüphelinin yakalanması için alarma geçti.

Polis ekiplerinin yoğun çalışması sonucunda, gasp edilen taksi Sümer Mahallesi Muhsin Ertuğrul Sokak'ta terk edilmiş halde bulundu. Ancak şüpheli burada da durmadı; aynı sokakta 26 SA 626 plakalı bir otomobili bıçakla gasp ederek kaçtı.

Polis ekiplerinin geniş çaplı arama ve takip çalışmaları sonucu, Kaan Ali E.'nin kullandığı otomobil, Akcami Mahallesi Atatürk Bulvarı'nda durduruldu. Şüpheli, polis tarafından gözaltına alındı ve sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Hastanedeki sağlık kontrolünde şüphelinin uyuşturucu etkisi altında olduğu belirlendi.

Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından gasp edilen araçlar sahiplerine teslim edildi. Kaan Ali E., ifadesi alınmak üzere Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: aavideo