Hamamözü Belediye Başkanı Cihan Demir, Geleneksel Türk Okçuluğu Okul Sporları Müsabakaları'nda Türkiye birincisi olan sporcuları makamında ağırladı. Hamit Kaplan Ortaokulu ve Adil Candemir Anadolu Lisesi öğrencisi sporcular, elde ettikleri başarıları Başkan Demir ile paylaştı.

Başkan Demir, ziyaret sırasında sporcuları tebrik ederek, elde ettikleri önemli başarıların tüm Hamamözü ilçesini gururlandırdığını ifade etti. Sporcuların ve onları yetiştiren hocaların emeklerine değinen Başkan Demir, spora ve sporculara desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu: "Pekin'den Londra'ya Kesintisiz Tren Seferleri İçin Çalışıyoruz" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu: "Pekin'den Londra'ya Kesintisiz Tren Seferleri İçin Çalışıyoruz"

Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Gürgil, Hamit Kaplan Ortaokulu Müdürü Özgür Yüksel ve Adil Candemir Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Duğan da hazır bulundu. Başkan Demir, sporcuları ve eğitimcileri teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.