Kanal 7'nin Sevilen Dizisi "Gelin" 19. Bölümünde Büyük Sürprizler ve Duygusal Anlar

Kanal 7'nin Pazar akşamları izleyicilerle buluşturduğu sevilen yerli dizi "Gelin", 19. bölümünde nefes kesen gelişmelerle ekranlara gelecek. Başrollerini Talya Çelebi ve Cenay Türksever'in paylaştığı dizide, Hançer ve Cihan'ın karmaşık hikayesi izleyicileri soluksuz bir maceraya davet ediyor.

Develioğlu ailesinin yaşadığı konakta kara bulutlar dolaşmaktadır. Cihan'ın çocuk sahibi olamamasıyla başlayan aile içi çekişmeler, Mukadder Develioğlu'nun acımasız planlarıyla doruk noktasına ulaşacak. Mukadder, Cihan'ı eşinden boşanmaya zorlamak için tehlikeli bir teklif sunacak ve oğlunun erkek çocuk sahibi olması için adeta bir oyun başlatacak.

Arhavi'de İlk Kez "1. Arhavi Kitap Günleri" Düzenlendi Arhavi'de İlk Kez "1. Arhavi Kitap Günleri" Düzenlendi

Diğer yanda ise Hançer'in yaşamı, beklenmedik bir teklifle altüst olacak. Mukadder Develioğlu'nun, Hançer'e oğlu Cihan ile evlenerek bir erkek çocuk dünyaya getirmesi teklifi, genç kızın hayatını tamamen değiştirecek. Abisinin ölümcül bir hastalığının olduğunu öğrenen Hançer, bu teklifi kabul etmek zorunda kalacak ve Cihan ile aralarında beklenmedik bir bağ oluşacak.

"Gelin" dizisinin 19. bölümü, aileler için bir araya gelen Cihan ile Hançer'in yaşadığı büyük sürprizlerle dolu öyküsüne odaklanacak. İzleyiciler, aşkın, ihtirasın ve büyük yalanların iç içe geçtiği bu duygusal anları Pazar akşamı saat 20:30'da Kanal 7'de izleyebilecekler.

Dizinin hayranları için heyecan verici bir bölüm olacağını düşünüyoruz.