Kanal 7'nin Sevilen Dizisi "Gelin" 27. Bölümde Neler Olacak?

Kanal 7'nin büyük ilgi gören yerli dizisi "Gelin", 27. bölümüyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizide başrolleri Talya Çelebi ve Cenay Türksever paylaşıyor. Pazar günleri saat 20:30'da Kanal 7'de yayınlanan dizi, Hançer ve Cihan'ın karmaşık hikayesini ekranlara taşıyor.

Dizinin 27. bölümünde, Mukadder Develioğlu'nun acımasız planları devam ediyor. Cihan'ın erkek çocuk sahibi olması için annesi Beyza ile boşanmasını isteyen Mukadder, aile mirasını koruma hırsıyla adımlarını sıklaştırıyor. Diğer yanda ise Hançer, fakir bir ailede yaşayan genç bir kız olarak hayallerinin ötesinde bir teklifle karşılaşıyor. Mukadder'in teklifiyle Hançer'in hayatı altüst olurken, Cihan ve Hançer arasındaki ilişki de daha derinleşiyor.

Dizinin yeni bölümüyle birlikte, izleyicileri sürprizlerle dolu bir öykü bekliyor. Aşkın, ihtirasın ve büyük yalanların iç içe geçtiği bu dramatik hikaye, "Gelin" adlı dizide ekranlara geliyor.

Trabzon'da Kitap Okuma Yarışması ödül töreni düzenlendi Trabzon'da Kitap Okuma Yarışması ödül töreni düzenlendi

"Gelin" dizisinin 27. bölümü, Pazar günü Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Diziyi soluksuz izlemek isteyenler için heyecan dolu anlar kaçırılmayacak fırsatlar sunabilir.

Editör: Hüseyin KURU