Hamamözü Kaymakamı Büşra Erdoğan, Gölköy'de bulunan şehit polis memuru Alaaddin Pergel'in ailesini ziyaret etti. Kaymakam Erdoğan, ayrıca şehit polis memurunun mezarını ziyaret ederek dua etti ve ilçede bulunan gazilere de ziyarette bulundu.

Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel'i Ziyaret Etti Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel'i Ziyaret Etti

Ziyaret sırasında konuşan Kaymakam Erdoğan, şehit ailelerinin ve gazilerin devlete emanet olduğunu vurgulayarak, "Şehitlerimizin geride kalan anne-baba, eş ve çocukları ile kardeşleri, milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleridir. Onlar bizim başımızın tacıdır. Şehit ailelerimize ve gazilerimize her zaman destek olmak, yanlarında olduğumuzu hissettirmek bizim en önemli görevlerimizden biridir." dedi.

Kaymakam Erdoğan'a ziyarette İlçe Emniyet Amiri Özkan Şener, İlçe Jandarma Komutanı Burkay Çiçek, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Davut Şahin ve İlçe Müftüsü Nazım Tophan da eşlik etti.