Hudutsuz Sevda'nın Heyecan Dolu 31. Bölüm 

Merakla beklenen dizi "Hudutsuz Sevda", yeni bölümüyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin 31. bölüm 1. fragmanı, heyecanı doruk noktasına çıkarıyor. "Hudutsuz Sevda", her Perşembe NOW'da ekranlara gelecek.

Dizi Hakkında

Küçük yaşta yaşadığı acı bir olayın ardından memleketinden uzaklaştırılan Halil İbrahim (Deniz Can Aktaş), yıllar sonra güçlü ve kararlı bir adam olarak geri döner. Karadeniz'in mistik atmosferinde geçen hikayede, Halil İbrahim'in yaşamı, sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile kurmayı hayal ettiği yeni bir hayatı kurma isteğiyle şekillenir. Ancak, beklenmedik olaylar ve intikam arayışı onu farklı bir yola sürükler. Zeynep (Miray Daner) ile yaşadığı karşılaşma, Halil İbrahim'in hayatını tamamen değiştirecek bir dönemeç olur.

Oyuncu Kadrosu

Trabzon'da "Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği" düzenlendi Trabzon'da "Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği" düzenlendi

Dizide Miray Daner, Deniz Can Aktaş, Esra Dermancıoğlu, Burak Sergen, Biran Damla Yılmaz, Hülya Şen, Burak Sevinç, Özgür Emre Yıldırım, Emre Bulut, Haydar Şişman gibi deneyimli oyuncular yer alıyor.

Yapım Bilgileri

"Dram" türündeki dizinin yapım şirketi MEDYAPIM, yapımcısı Fatih Aksoy, yönetmeni Murat Öztürk, senaryosu ise Bahadır Özdener'e ait.

Başlama Tarihi: Her Perşembe NOW'da!

Heyecan dolu anlarıyla izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanan "Hudutsuz Sevda", her Perşembe NOW'da seyirciyle buluşacak. Dram türündeki bu etkileyici dizi, izleyicilere duygusal ve gerilim dolu anlar yaşatacak.

Siz de Heyecanı Yakalayın!

"Hudutsuz Sevda"nın 31. bölüm 1. fragmanını izlemek için sabırsızlanıyorsanız, dizinin yayınlanacağı tarihi işaretleyin ve heyecan dolu anları kaçırmayın!

Unutmayın! Hudutsuz Sevda, Her Perşembe NOW'da!