İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan  Rize Pazar'a Selam ve Destek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, güzel Rize'nin Pazar ilçesine selam gönderdi ve hemşerilerini kucakladı. İmamoğlu, yeni dönemde Pazar'ın Belediye Başkanı Neşet Çakır'a başarılar dileyerek, Rize'nin bütün sahil ilçelerine yaşatmak istedikleri değerli süreci paylaştı.

Fındıklı'da ortaya konan iş birliğinin bir benzerini Pazar'da da gerçekleştirmek istediklerini belirten İmamoğlu, sevgili başkanlarıyla birlikte Pazarlılara daha güzel bir gelecek sunma arzusunda olduklarını ifade etti.

İstanbul'un yanı sıra Rize'nin de her zaman yanında olduklarını vurgulayan İmamoğlu, Pazarlı hemşerilerinden desteklerini Belediye Başkanı Neşet Çakır'a hissettirmelerini istedi.

1 Nisan'dan sonra Pazar'da her şeyin daha güzel olacağına olan inancını dile getiren İmamoğlu, birlik ve dayanışma içinde daha yaşanabilir bir Pazar için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.

Ülkü Ocakları Rize İl Başkanı ve Yönetimi Çayeli ve Madenli Belediye Başkanlarına Ziyarette Bulundu Ülkü Ocakları Rize İl Başkanı ve Yönetimi Çayeli ve Madenli Belediye Başkanlarına Ziyarette Bulundu