İstanbul Gayrettepe'deki Yangın Faciasında Bir Rizeli Vatandaş Hayatını Kaybetti

İstanbul'un Gayrettepe semtinde bulunan Masquerade Club'da meydana gelen yangın faciasında, 29 kişi hayatını kaybederken, aralarında Rize'nin Ardeşen ilçesinden Mehmet Okumuş'un da olduğu birçok vatandaşımız hayatını kaybetti.

Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Ses Yarışması Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Ses Yarışması

Gayrettepe'deki ünlü gece kulübünde, kaçak tadilat sırasında oksijen tüpünün patlaması sonucu çıkan yangında hayatını kaybedenler arasında, Ardeşen ilçesine bağlı bir vatandaşımız olan Mehmet Okumuş da bulunuyor.

Olay sonrası Ardeşen Kaymakamı Ferhat Altay, derin bir üzüntü içerisinde Mehmet Okumuş'un da aralarında olduğu vatandaşların hayatını kaybettiği haberiyle sarsıldıklarını ifade etti. Kaymakam Altay, vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet dileyerek, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar temennisinde bulundu.

Gayrettepe'deki yangın faciasında 29 kişi hayatını kaybederken, olayla ilgili olarak 9 kişi gözaltına alındı. Facianın nedeni hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte, soruşturma devam ediyor.

Gündem53 Ailesi olarak, Mehmet Okumuş ve diğer hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı, yangında yaralananlara acil şifalar diliyoruz. Yangın faciasının nedeninin en kısa sürede aydınlatılmasını ve benzer acıların yaşanmamasını temenni ediyoruz.

419567176 7680170262014159 5570474086438257833 N