Sümela Manastırı'nı Ramazan Bayramı'nda 10 bin 564 kişi gezdi Sümela Manastırı'nı Ramazan Bayramı'nda 10 bin 564 kişi gezdi

Kanal 7'nin Gözde Dizisi "Kan Çiçekleri"nde Büyük Heyecan!

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen yerli dizi "Kan Çiçekleri"nin 286. bölümünde nefes kesen gelişmeler yaşanacak. Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel'in başrollerini üstlendiği dizi, ikinci sezonuyla izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Dizinin ikinci sezonunda, Dilan ve Baran'ın kan davası yüzünden zorunlu olarak yaptıkları evlilik, zaman içinde gerçek bir aşka dönüşmüştür. Ancak kara günler kapıya dayandığında, konağa yapılan acımasız saldırıyla bir kez daha ayrılırlar. Üç ay boyunca kaybolan Dilan'ı bulmak için öfke dolu bir arayışa giren Baran, bütün aşireti ayağa kaldırır.

Ancak bu kez karşılarında beklenmedik bir düşman vardır: Sabiha Emiroğlu. Dilan'ı kaçıran Sabiha, ikilinin hayatına gizemli sırlarla girer ve onların aşkını sınava tabi tutar. Peki, bu sırlar Dilan ve Baran'ı nasıl etkileyecek? Kötüler mi yoksa aşkları mı galip gelecek?

Heyecan dolu yeni bölümüyle "Kan Çiçekleri", izleyicileri büyülemeye devam edecek. Yayın saati ve detaylı bilgiler için Kanal 7'yi takip etmeyi unutmayın!