Kan Çiçekleri'nin 328. Bölümünde Neler Olacak?

Kanal 7 ekranlarının heyecanla izlenen günlük yerli dizisi "Kan Çiçekleri", ikinci sezonuyla izleyicilerini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel'in paylaştığı dizi, yeni bölümleriyle gündüz kuşağını renklendirmeyi sürdürüyor.

2. Sezon Hikâyesi

Esaret Dizisi 365. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada! Esaret Dizisi 365. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada!

Dilan ve Baran’ın kan davası nedeniyle yaptıkları zorunlu evlilik, zamanla gerçek bir aşka dönüşmüştür. Ancak kâğıt üzerindeki evliliklerini gerçek bir düğünle taçlandırdıkları kara günde konağa yapılan acımasız saldırı, onları yeniden birbirinden ayırmıştır. Üç aydır kayıp olan Dilan, Baran’ı öfkeden deliye döndürmüştür. Karısını bulmak için aşiretini ayağa kaldıran Baran Ağa, sevdiği kadını kaçıran kimse bulmaya ve bedelini ödetmeye ant içmiştir. Fakat bu kez, karşısında çok güçlü ve beklenmedik bir düşman vardır.

328. Bölümde Yaşanacaklar

  1. bölümde, Baran'ın öfkesi doruk noktasına ulaşır. Dilan'ı kaçıran Sabiha Emiroğlu'nun kimliği ve sakladığı sırlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar. Bu sırlar, Dilan ve Baran'ın aşkını nasıl etkileyecek? Baran, karısını kurtarmak için her yolu denerken, Sabiha'nın beklenmedik hamlesi Baran'ı köşeye sıkıştıracaktır. Dilan'ın esaret altında yaşadığı zorluklar izleyicileri derinden etkileyecek.

Dilan ve Baran'ı yeniden kavuşmak uğruna verecekleri büyük savaşta, hiç yaşamadıkları kadar büyük bir sınav beklemektedir. Sabiha Emiroğlu'nun ortaya çıkan sırları, çiftin hayatını altüst ederken, Baran ve Dilan'ın aşkı bu zorlukların üstesinden gelebilecek mi? Kötüler mi yoksa Dilan ve Baran’ın aşkı mı galip gelecek?

Bu bölümde yaşanacak olan nefes kesici gelişmeleri kaçırmamak için, izleyiciler Kanal 7 ekranlarından ayrılmamalı. "Kan Çiçekleri" hafta içi her gün saat 15:00'te Kanal 7’de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Dilan ve Baran'ın aşk, intikam ve mücadele dolu hikayesi, yeni bölümleriyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Editör: Hüseyin KURU