Kan Çiçekleri'nin ikinci sezonunda, Dilan ve Baran'ın zorunlu evlilikleri zamanla gerçek bir aşka dönüşmüştür. Ancak evliliklerini taçlandırdıkları düğün gününde yaşanan acımasız saldırı, ikilinin yeniden bir araya gelme umutlarını tehdit eder. Üç ay boyunca kayıp olan Dilan'ı bulmak için adeta seferberlik ilan eden Baran Ağa, aşiretiyle birlikte büyük bir çaba sarf eder.

Ancak, bu kez karşılarında beklenmedik bir düşman vardır: Sabiha Emiroğlu. Sabiha'nın gizemli sırları ve hedefleri, Dilan ve Baran'ın hayatını derinden etkileyecektir. Bu yeni gelişmeler karşısında, ikilinin aşkı ve kararlılığı büyük bir sınavdan geçecektir.

Dilan'ın kaderi ve Baran'ın öfkesi arasında geçen bu büyük savaşta, hangi tarafın galip geleceği merak konusu olacak. Kötüler mi yoksa Baran ve Dilan'ın kararlılığı mı kazanacak?

Şebinkarahisar'ın kültürel varlıkları geçmiş medeniyetlerin izlerini taşıyor Şebinkarahisar'ın kültürel varlıkları geçmiş medeniyetlerin izlerini taşıyor

Kanal 7'nin nefes kesen dizisi Kan Çiçekleri'nin 352. bölümü, izleyicilere duygusal ve aksiyon dolu anlar yaşatacak gibi görünüyor.

Editör: Hüseyin KURU