Kardeşlerim Dizisi 128. Bölümünde Neler Olacak? İşte Detaylar

Kanal D'nin sevilen aile draması Kardeşlerim, heyecan dolu yeni bölümüyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin 128. bölümü, Cumartesi akşamı saat 20:00'de ekranlarda olacak. İzleyiciler, bu bölümde neler olacağını merakla bekliyor.

Şanlıurfa'da "sessiz yürüyüş" ile İsrail protesto edildi Şanlıurfa'da "sessiz yürüyüş" ile İsrail protesto edildi

Kardeşlerim dizisinin başrollerinde Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Cihan Şimşek (Oğulcan), Melis Minkari (Aybike), Lizge Cömert (Süsen), Recep Usta (Berk), Berk Ali Çatal (Tolga), Atakan Özkaya (Sarp Yılmaz), Eylül Lize Kandemir (Yasmin), Şeyma Korkmaz (Süreyya), Fatma (Ayşe Kökçü), ve Ayaz (Berk Bakioğlu) gibi deneyimli oyuncular yer alıyor.

Dizinin hayranları, 128. bölümde yaşanacak yeni gelişmeleri merakla bekliyor. Ancak detaylı bilgiler ve güncel fragmanlar, dizi yayınlandıktan sonra resmi kanallar aracılığıyla duyurulacak.

Kardeşlerim dizisinin 128. bölümü için heyecan dorukta. İzleyiciler, bu heyecan dolu bölümü kaçırmamak için Cumartesi akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarını takip etmeyi unutmamalı.