"Kuruluş Osman: Heyecan Dolu Gelişmelerle Yeni Bölümlere Devam Ediyor!"

Artvin'de "1923'ten Günümüze Türk Silahlı Kuvvetleri" fotoğraf sergisi açıldı Artvin'de "1923'ten Günümüze Türk Silahlı Kuvvetleri" fotoğraf sergisi açıldı

Bozdağ Film'in yapımcılığını üstlendiği ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından merakla beklenen dizi "Kuruluş Osman", yeni bölümleriyle herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Mehmet Bozdağ'ın proje tasarımını yaptığı dizinin heyecan dolu gelişmelerle dolu yeni bölümleri nefesleri kesecek.

Obadaki gerginliklerin doruğa çıktığı bu bölümde, Boran ve Konur'un kavgası Osman Bey'in hüküm vermesiyle sonuçlanacak. Ayrıca, Olivia'nın obadaki çatışmadan kendi faydalarını sağlamak için planları devreye girecek ve Osman Bey ile İmren Tegin arasındaki gerilim giderek artacak.

Ayça Hatun'un Gazi Alp'i tehlikeye atmasıyla ateşler daha da yükselecek ve obada büyük bir çatışma başlayacak. Bu durumdan haberdar olan Bala Hatun, Osman Bey'e destek için yola çıkarken, Orhan Bey'in Holofira ile karşılaşması da yeni bir gelişmenin habercisi olacak.

Öte yandan, Alaeddin ve Gonca'nın aşkı zorluklara rağmen direnmeye devam edecek mi? Bu ve daha birçok sorunun cevabı, "Kuruluş Osman"ın heyecan dolu yeni bölümlerinde izleyicileri bekliyor.

Başrollerini Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy, Özge Törer, Emre Bey, ve diğer başarılı oyuncuların paylaştığı "Kuruluş Osman", her Çarşamba akşamı ekranlarda yerini alıyor.