Madenli Belediyespor Kulübü yönetimi, yeni açacakları amatör branşlar hakkında fikir alışverişinde bulunmak üzere Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Ramazan Öztürk'ü ziyaret etti.
Kulüp Başkanı Sn. Rıdvan Serbestoğlu, Başkan Yardımcısı Sn. Musa Kazım Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Sn. Cemil Kolcu ve Sn. Mevlüt Çalışkan, Sn. Öztürk'e kulüp adına yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyarette, Sn. İl Müdürü'nün tam destek vereceği konusunda güvence aldılar.
Madenli Belediyespor adına yapılan ziyarette, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Ramazan Öztürk'ün nazik misafirperverliği ve sağladığı destekler dolayısıyla teşekkür edildi.
Editör: Yunus Emrah KURU