Rize İl Emniyet Müdürü Murat TÜRESİN, Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

28 Mayıs 2024 tarihinde, saat 14:00’te Rize İl Emniyet Müdürü Sayın Murat TÜRESİN, Fener Polis Sosyal Tesisleri’nde ilimizin merkezinde bulunan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. İlimizin huzuru, asayiş ve güvenlik konularının ele alındığı Sorumluluk Alanı Huzur Toplantısı’na Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Gökmen GENÇ, 35 mahalle muhtarı, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı.

Rize'de silahla ateş edilmesi sonucu ölen kadının cenazesi defnedildi Rize'de silahla ateş edilmesi sonucu ölen kadının cenazesi defnedildi

Toplantıda, ilimizin genel asayiş sorunları ve trafik konusunda alınan tedbirler hakkında bilgi veren Sayın TÜRESİN, trafik ve asayiş konularında vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak amacıyla şube müdürlerine gerekli talimatları verdi. Vatandaşlarımıza daha huzurlu ve güvenli bir ortam sağlayabilmek adına diğer kurumlarla koordineli bir şekilde gerekli tedbirlerin alınacağını belirtti.

Muhtarlarımızın mahallelerindeki genel sorunlarla ilgili görüşlerini beyan ettikleri toplantıda, vatandaşların huzur ve güvenliği için çalışan polislerimiz ile bu çalışmalarında kendilerine her zaman yardımcı olan mahalle muhtarlarıyla birlikte daha iyi nasıl hizmet edebilecekleri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Rizeemniyet 1717050878239Rizeemniyet 1717050876362 (1)

Editör: Yunus Emrah KURU