Rize'de Sobadan Sıçrayan Ateş Benzin Bidonunu Alevlendirdi: Metin Topal derin yanıklarla mücadele ediyor Rize'de Sobadan Sıçrayan Ateş Benzin Bidonunu Alevlendirdi: Metin Topal derin yanıklarla mücadele ediyor

TAŞLIDERE MAHALLESİ'NDE KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUTLARI SAHİPLERİNİ BULDU

Rize'nin Taşlıdere Mahallesi'nde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapılan konut kura çekimi sonucunda 136 konut ve 4 ticari dükkanın sahipleri belirlendi.

Rize Belediyesi ve TOKİ iş birliğiyle 2021 yılında başlatılan Taşlıdere Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesi tamamlandı. Projenin tamamlanmasıyla birlikte, hak sahibi vatandaşlar için 136 konut ve 4 ticari dükkanın kura çekimi gerçekleştirildi.

İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde düzenlenen kura çekimine Rize Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürü Suat Balıkçılar, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Rize İl Müdürü Ali Serkan Savaş, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı Şube Müdürü Burak Tozkoparan ve hak sahibi vatandaşlar katıldı.

Rize 3. Noter ve ilgili kurumların yetkilileri tarafından gerçekleştirilen kura çekilişi sonucunda, Taşlıdere Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesinde yer alan 136 konut ve 4 dükkanın sahipleri belirlendi.

Rizebelediyesi 1714748906687 (1)