"Sakla Beni" Her Perşembe Akşamı Star'da İzleyicilerle Buluşuyor!

Kan Çiçekleri 294. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada! Kan Çiçekleri 294. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada!

Star TV'nin sevilen dizisi "Sakla Beni", her hafta izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel'in paylaştığı dizi, zengin ve güçlü ailelerin çocukları Mete ve Naz'ın hayatlarını mercek altına alıyor.

Mete ve Naz, ailelerinin gözbebeği olan iki genç, şımartılmış ve her istediklerini elde etmeye alışkınlar. Ancak çocukluklarında verilen bir sözle başlayan hikayeleri, birbirlerinden kopamamalarıyla bugün evliliğe doğru yol alıyor. Ancak Naz'ın çocukluğundan beri yanında olan hizmetlisi İncila'nın ansızın Mete'nin karşısına çıkması, işleri karıştıracak gibi görünüyor. İncila ve Mete arasındaki karşılaşma, Mete'nin hayatta verdiği tüm kararları sorgulamasına neden olurken, aynı zamanda hikayenin yönünü de değiştirebilir.

Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel'in üstlendiği dizinin kadrosunda ayrıca Asude Kalebek, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın, Sevinç Erbulak gibi usta oyuncular yer alıyor. "Sakla Beni"nin yönetmen koltuğunda Nadim Güç otururken, senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu kaleme alıyor.

"Sakla Beni", OGM Pictures yapımıyla ekranlara gelen ve büyük bir heyecanla beklenen dizinin yeni bölümleri her perşembe akşamı saat 20.00'de Star TV'de izleyicilerle buluşuyor.

Dizi tutkunları, "Sakla Beni"nin heyecan dolu macerasını kaçırmamak için perşembe akşamlarını Star TV ekranlarına ayırmayı unutmamalı!