"Sandık Kokusu'nun Heyecan Dolu Yeni Bölümleri İzleyicileri Bekliyor!"

Show TV'nin sevilen dizisi "Sandık Kokusu", her Çarşamba akşamı saat 20.00'de ekranlarda izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Karsu Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi usta oyuncuların başrollerini paylaştığı dizi, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün öykü ve senaryosunu kaleme aldığı "Sandık Kokusu", Zeynep Günay'ın kreatif danışmanlığında ve Nezaket Coşkun'un yönetmenliğinde izleyicilere ulaşıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Karsu Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Şahin Sancak, İnci Şen, Nalan Okçuoğlu, Arya Bozabalı, Emre Şen, Sedef Pehlivanoğlu, Mina Akdin, Sarp Kaan Altınçapa, Miray Yeral, Meriç Aral ve Levent Can gibi birbirinden yetenekli isimler yer alıyor.

Rüzgarlı Tepe Dizisi 75. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada! Rüzgarlı Tepe Dizisi 75. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada!

Heyecanla beklenen yeni bölümlerde karakterler arasındaki ilişkilerin giderek karmaşıklaşması ve gizemli olayların ortaya çıkmasıyla dizi, izleyicilere soluksuz anlar yaşatacak.

Show TV'nin sevilen dizisi "Sandık Kokusu", her Çarşamba akşamı saat 20.00'de ekranlarda izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.