Arhavi'de İlk Kez "1. Arhavi Kitap Günleri" Düzenlendi Arhavi'de İlk Kez "1. Arhavi Kitap Günleri" Düzenlendi
  1. bölümde Filiz, duydukları karşısında şaşkına döner ve Karsu'yu da alıp hemen oradan uzaklaşır. Bu gelişmelerle birlikte Adnan, intikam almak için evlilikleri sırasında Irmak'a imzalattığı belgeleri ortaya çıkarır. Artık Irmak'ın da yüklü bir borcu olduğu anlaşılır.

Öte yandan, Atilla'dan tazminat karşılığında boşanan Lale, Reha'nın yanına yerleşir. Ucu Atilla ve Karsu'ya değen herkesten acısını çıkarmak isteyen Lale, Reha'yla birlikte bir oyun oynamaya karar verir. Bu oyunun içine giren Atilla, Reha'nın kışkırtmalarına daha fazla dayanamaz ve onu hırpalar. Bu duruma tanık olan Karsu, Atilla'yı azarlamaya başlar.

Ancak Atilla, kamera kayıtlarını göstererek Karsu'ya ve onun güvensizliklerinden yorulan haline dair gerçekleri ortaya çıkarır. Bu gelişme karşısında şaşkına dönen Karsu ve onun duygusal karmaşası içinde yorulan Atilla arasında ilerleyen bölümlerde neler yaşanacağı merak konusu olur.

"Sandık Kokusu"nun genel konusu ise üç çocuk annesi Karsu'nun büyük bir travma sonrası Adana'dan İstanbul'a gelmesi ve hayata yeniden tutunma mücadelesini konu alıyor. Aynı zamanda dizide, aile olabilmenin, geçmişten gelen yüklerle nasıl başa çıkılabileceğinin ve özgürlüğün kazanılmasının zorlu yolculuğu derinlikli karakterleriyle aktarılıyor.

"Sandık Kokusu" her Çarşamba saat 20.00'de Show TV'de izleyicilerle buluşuyor.