Samsun’da ilk yardım, akılcı ilaç kullanımı ve KETEM hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı Samsun’da ilk yardım, akılcı ilaç kullanımı ve KETEM hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı

Vezirköprü İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Çetinkaya'nın Şırnak Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığına tabur komutanı olarak atanması dolayısıyla veda yemeği düzenlendi.

Veda Yemeği Detayları

Veda yemeği, ilçedeki bir tesiste düzenlendi ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Programa Kaymakam Özgür Kaya, Cumhuriyet Başsavcısı Emre Kaya, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Burak Özdemir, çeşitli kurum ve kuruluşların müdürleri, muhtarlar ve davetliler katıldı.

Plaket Töreni

Kaymakam Özgür Kaya, 2019 yılından bu yana Vezirköprü İlçe Jandarma Komutanlığı görevini başarıyla yürüten Binbaşı Ümit Çetinkaya'ya bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek bir plaket takdim etti. Kaymakam Kaya, konuşmasında Çetinkaya'nın ilçeye yaptığı katkılardan övgüyle bahsetti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Binbaşı Çetinkaya'nın Konuşması

Binbaşı Ümit Çetinkaya, veda yemeğinde yaptığı konuşmada, Vezirköprü'de görev yapmaktan büyük onur duyduğunu belirterek, çalışma arkadaşlarına ve Vezirköprü halkına teşekkür etti. Yeni görev yerinde de aynı özveriyle çalışacağını ifade eden Çetinkaya, duygusal anlar yaşadı.

Kaynak: aa