Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun: "En Azından Alt Sıralardan Uzaklaştık"

Trendyol Süper Lig'in 31. haftasında evinde VavaCars Fatih Karagümrük'ü 1-0 mağlup eden EMS Yapı Sivasspor'da teknik direktör Bülent Uygun, kazandıkları için mutlu olduklarını belirtti.

Maçın ardından BG Grup 4 Eylül Stadyumu'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Uygun, 41 puana ulaşarak ligin alt sıralarından uzaklaşmalarının sevincini yaşadıklarını söyledi. Ligde elde ettikleri puanlarla iyi bir konuma geldiklerini vurgulayan Uygun, "Ligin en az bütçeli, yaş ortalaması en yüksek olan takımı olmamıza rağmen kaliteleriyle, klaslarıyla, mücadeleleriyle ve taraftarımızın desteğiyle bugün itibarıyla 41 kere maşallah." şeklinde konuştu.

Uygun, eski günlerdeki gibi 20-30 bin taraftar önünde oynamak istediklerini dile getirerek, "Taraftarımızla güzel günlere koşalım istiyoruz. Ama bugün itibariyle 41 puan almış olmak güzel. En azından alt sıralardan uzaklaşmış olduk. Kalan maçlarda aynı keyif, istek ve arzuyla yolumuza devam edip önümüzdeki yılın planlamasını en güzel şekilde yapacağız inşallah." ifadelerini kullandı.

A101 17 Nisan 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu Detaylı İnceleme A101 17 Nisan 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu Detaylı İnceleme

EMS Yapı Sivasspor'un teknik direktörü Bülent Uygun'un bu açıklamaları, takımının moralini yükseltirken gelecek planlarına yönelik umutları da beraberinde getiriyor.