"Taş Kağıt Makas" 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Umut, Harun'un Yerine Geçiyor!

Heyecanla beklenen "Taş Kağıt Makas" dizisinin 11. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Fragmanda, büyük bir dönüşüm yaşanacağına işaret eden sahneler dikkat çekiyor.

Dizide, Emirkıran ailesinin yeni avukatı olarak göreve başlayan Umut, Harun'un yerine geçerek büyük bir sorumluluk üstleniyor. Umut'un planları adım adım işlerken, Fecir'in parmaklıklar ardından çıkması ise olayların seyrini değiştiriyor. Ancak Umut'un aşması gereken başka engeller de var. İçeriden Emirkıran ailesini çökertebilecek mi, merak konusu.

"Taş Kağıt Makas" dizisi, her Çarşamba akşamı Kanal D'de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Gecekondu mahallesinde yaşanan adalet savaşını konu alan dizi, Umut'un sıradışı hafıza yeteneğiyle babasının masum olduğunu kanıtlama mücadelesini ve Alev ile olan ilişkisini izleyicilere aktarıyor.

Başrollerinde Ekin Koç (Umut Tanrıkulu), Serra Arıtürk (Alev Dönertaş), Ozan Güven (Harun Yakar), Hande Ataizi (Süreyya Uyar) gibi usta oyuncuların yer aldığı dizi, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

"Taş Kağıt Makas" dizisinin 11. bölümüyle ilgili merak edilenleri ve fragmanı izlemek için Kanal D ekranlarını takip etmeyi unutmayın! 

Giresun'un yeşil lezzetleri gastronomi festivali yapıldı Giresun'un yeşil lezzetleri gastronomi festivali yapıldı