Kullanıcılar, Pazarama üzerinden satın almak istedikleri ürünleri seçtikten sonra ödeme planını görebilecek ve ödemeyi tamamlayabilecek. Üst limiti 150 bin lira olan Taksitli Ek Hesap ile ödeme seçenekleri arasında 12 aya varan vade seçenekleri bulunuyor.

Opel, otomotiv üretiminin 125. yılını Rüsselsheim'da kutladı Opel, otomotiv üretiminin 125. yılını Rüsselsheim'da kutladı

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, müşterilerinin alışveriş deneyimini kolaylaştırmak için ödeme seçeneklerini çeşitlendirdiklerini belirtti. Lüle, "Taksitli Ek Hesap ile ödeme sayesinde müşterilerimiz, Pazarama'dan kredi kartı limitleri etkilenmeden ek hesap limitleri ile alışveriş yapabiliyor" dedi.

Parazama Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak ise projenin kullanıcılara alternatif ödeme çözümleri sunmayı hedeflediğini belirterek, kredi kartı limiti ya da kredi kartı başvurusu gerektirmeden İş Bankası hesap limitleriyle kolay ve güvenli şekilde alışveriş imkanı sağlandığını vurguladı.

Kaynak: aa