"Yabani: Sokaklardan Evine Dönüş Mücadelesi NOW'da Devam Ediyor!"

NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği ve heyecanla beklenen dizi "Yabani", her Salı akşamı izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas'ın başrollerini üstlendiği dizi, sokaklardan evine dönüş mücadelesini ekrana taşıyor.

Henüz dört yaşındayken köklü bir aileden kaçırılarak sokaklara düşen Ali, tam on yedi sene sonra Yaman olarak evine geri döner. Bu hikaye, genç bir adamın kendini "Yaman Ali" olarak yeniden var etme mücadelesini anlatıyor.

Yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği dizi, M.Çağatay Tosun'un yönetmenliğinde, Hilal Yıldız'ın hikayesi ve senaryosuyla seyircilere duygusal bir hikaye sunuyor. Oyuncu kadrosunda Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur ve Dolunay Soysert gibi deneyimli isimler yer alıyor.

Genel koordinatör Emel Kurt'un önderliğindeki çalışmalarla titizlikle hazırlanan dizi, seyircilerden büyük ilgi görüyor. Müzikleri Ender Gündüzlü tarafından hazırlanan "Yabani", dram türünde izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Yabani'nin yeni bölümleri, her Salı akşamı NOW platformunda izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Esaret Dizisi 316. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada! Esaret Dizisi 316. Bölüm Tek Parça izle Sadece Burada!