Zonguldak'ta Veteriner Kliniği Kapısında Sahipsiz Hasta Kedi Bulundu

Zonguldak'ta, kent merkezindeki bir veteriner kliniğinin kapısına gelen sahipsiz hasta bir kedi, veterinerler tarafından tedavi altına alındı.

Edirne'de Polisten Kaçarken Uyuşturucu Attıkları İddia Edilen 2 Şüpheli Gözaltına Alındı Edirne'de Polisten Kaçarken Uyuşturucu Attıkları İddia Edilen 2 Şüpheli Gözaltına Alındı

Veteriner hekim Suat Olucak ile hayvansever Seda Mercan, kliniğin kapısına gelen kediyle karşılaştı. Kedinin kafasının sağa doğru eğik olduğunu fark eden Olucak, kediyi muayene ettiğinde sağ kulağında kanamalı bir tümör olduğunu tespit etti.

Kedinin tedavisi için gereken müdahaleleri gerçekleştiren veteriner hekim Fatih Yaman, gazetecilere yaptığı açıklamada, kedinin tedavi sürecinin olumlu ilerlediğini belirtti. Yaman, kediyi kliniğe getirenin kedi olduğunu ve misafirperverliklerini göstermek için tedaviye başladıklarını dile getirdi.

Kedinin iyileşme sürecinin yaklaşık 2-3 hafta içinde tamamlanması öngörülüyor. Hayvansever Seda Mercan da kedinin durumunu tesadüfen fark ettiklerini ve tedavi sürecine destek olacaklarını ifade etti.