Gelin 13. Bölüm Tek Parça İzle Sadece Burada! Gelin 13. Bölüm Tek Parça İzle Sadece Burada!

Kanal 7 ekranlarında sevilen Hindistan dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Hindistan'ın geniş hayran kitlesine sahip "Punar Vivaah" dizisi, "Bahar Yeli" ismiyle Türk izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Kratika Sengar ve Gurmeet Choudhary'nin paylaştığı dizi, Arti ve Yaş'ın yaşadığı dramatik olayların ardından tekrar evlenmelerini konu ediyor.

"Bahar Yeli" dizisinde, zengin ve bekar bir baba ile oğlu için her türlü zorluğa göğüs germiş bekar bir annenin ikinci evliliklerinin hikayesi anlatılıyor. Arti, hayatı boyunca birçok zorlukla mücadele etmiş ve evliliğinde de büyük bir hüsran yaşamış bir kadındır. Yaş ise sevgili eşini kaybetmiş ve hala onun özlemini çeken bir babadır.

Ancak Yaş'ın babasının gizli bir planı vardır ve oğlunun tekrar evlenmesini ve çocuklarıyla mutlu bir hayat sürmesini istemektedir. Bu plan doğrultusunda Arti ile Yaş bir araya getirilir ve evlenmeye ikna edilirler.

Ancak evlilikleri pek de istekli olmayan Arti ve Yaş, zamanla birbirlerini daha iyi tanıdıkça duygusal bir bağ kurmaya başlarlar. Ancak Yaş, hala eski karısının özlemini çekmektedir ve bu durum ilişkilerini etkilemektedir.

Bir tatil esnasında Arti'nin Yaş'a olan duygularını açıkladığı bir an yaşanır ancak Yaş, hala eski karısını unutamamıştır. Bu durum, Arti ve Yaş'ın ilişkisini nasıl etkileyecek?

"Bahar Yeli" dizisinin 85. bölümünde izleyicileri nelerin beklediği ise merak konusu. Arti ve Yaş, çocukları için evlenmelerine rağmen mutluluğu bulabilecekler mi?

Heyecan dolu yeni bölümüyle "Bahar Yeli", Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.